Gizlilik Politikası

Kişisel bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.
*Kullanıcıdan hangi kişisel bilgilerin toplandığı : Üyelik sistemi dahilinde, kullanıcılarımızdan adres, telefon, mail adresi, bilgileri, tc kimlik bilgileri, Kredi kartı bilgileri gibi tüm iletişim ve ödeme bilgileri dahil istenmektedir. Bu bilgiler fatura düzenlenmesi ve siparişlerin müşterilere ulaştırılması ve ürün tahsilatı için talep edilmektedir.
* Bu bilgilerin şirket tarafından nasıl kullanılacağı : Bilgileriniz ödeme, ürün teslimatı amacı kullanılmaktadır. Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak, SSL sunucumuzda korunmaktadır.
* Şirketin verileri üçüncü taraf şirketlere nasıl aktardığı : Bilgileriniz tamamen kendi bünyemizde, ürün teslimatı ve müşteri özlük bilgileri amacı dahilinde talep edildiği için, üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.
* Bu bilgilerin nasıl değiştirileceği veya silineceği ya da nasıl kapsam dışında kalınacağı : Müşteri üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.
* Üyelik sistemin amacı : Üyelik sisteminde amaç, sadece siparişlerin tarafımıza ulaşmasıdır.
* Web Sitemiz’den yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.
* Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz’e ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, EVONOMİ personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.
* EVONOMİ sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.
* EVONOMİ bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. EVONOMİ ‘nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, EVONOMİ bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.
* Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan EVONOMİ sorumlu değildir.
* EVONOMİ destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.
* Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, EVONOMİ’ye aittir.
* Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.

Close

Active Genç Odası

5.670 
Close

Alaçam Yatak Odası Takımı

13.703 
Close

Aliza Yatak Odası

5.240 
Close

Altın Yatak

2.250 
-9%
Close

Alyans Yatak Odası

8.741  7.970 
-5%
Close

Alyans Yemek Odası

5.391  5.140 
Close

Anatolia E42 Tv Ünitesi

3.600 
Close

Anatolia E42 Yemek Odası

6.975 
Close

Anemon Chester Koltuk Takımı

1.418 7.088 
Sale
Close

Aqua Tv Ünitesi

2.599  2.587 
-5%
Close

Aqua Yatak Odası

10.631  10.118 
Close

Aqua Yemek Odası

6.750